Efektywne i efektowne Case Study​. Projekt NOWA PRACA

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyróżnić się w gąszczu aplikacji rekrutacyjnych? Rynek pracy obecnie jest trudny. Jest tłoczno.
Jak się wyróżnić? Jak dać sobie lepszy start? Mam dla Ciebie plan!

Marzysz o tym, by Twoje Case Study przyciągało uwagę i by było klarowne dla każdego odbiorcy? Zapraszamy na nasz webinar, podczas którego odkryjesz 16 kluczowych wskazówek, które zmienią sposób, w jaki tworzysz Case Study. Nauczysz się, jak opowiadać historie o produkcie w sposób przystępny i zrozumiały, co zwiększy skuteczność Twoich prezentacji.
Podczas webinaru przejrzymy i omówimy nadesłane Case Study, co da Ci unikalną szansę na uzyskanie bezpośredniego feedbacku i wskazówek, jak poprawić swoje prace. Skupimy się na Twoim warsztacie, byś mógł jeszcze lepiej wykorzystać swoje umiejętności w tworzeniu przekonujących Case Study.
Ponadto, porozmawiamy o modularnym podejściu do tworzenia Case Study, dzięki któremu nauczysz się, jak wypracowane schematy możesz efektywnie wykorzystywać wielokrotnie, oszczędzając czas i zwiększając swoją produktywność.
DLA KOGO JEST TEN WEBINAR? Dla projektantów UXUI, badaczy, adeptów i samouków chcących dobrze "sprzedać" swój warsztat i znaleźćnowe zatrudnienie i klienta.​

Zapisz się:

Po zapisaniu się otrzymasz w wiadomości zwrotnej link do zarezerwowania miejsca na konkretne spotkanie.
WAŻNE! Wystarczy, że zapiszesz się na jeden webinar, w mejlu otrzymasz możłiwość rezerwacji miejsca również na pozostałe.

PROGRAM PROJEKTU

Efektywne i efektowne Case Study

FAQ

To cykl interaktywnych spotkań online, które pomoże Ci zrozumieć kluczowe aspekty budowania kariery jako UX/UI Designer. Dzięki 5 krokom, które omówimy, dowiesz się, jak przygotować się do rekrutacji oraz zdobyć wymarzoną pracę w branży projektowania użytkowników.

Webinar będzie trwał około 2 godzin. Jeśli w trakcie pozostaną niezagospodarowane tematy, rozważymy dogrywkę.
Aby zarejestrować się na webinar, wystarczy kliknąć w link do rejestracji, który udostępnimy na naszych platformach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Na każdym SPOTKANIU jest 20 miejsc. Szukaj w linku z kalendarzem, który otrzymasz po zapisaniu się do programu. 

Tak, każdy uczestnik otrzyma e-mail z linkami do materiałów udostępnionych po zakończeniu webinaru. Będą to cenne źródła wiedzy, które pomogą Ci jeszcze bardziej się rozwijać w dziedzinie UX/UI Design.
Tak, dla pięciu najbardziej aktywnych uczestników webinaru mamy przygotowany Program Mentoringowy, który umożliwi jeszcze głębszą naukę i wsparcie ze strony doświadczonych mentorów.
Oczywiście! Zachęcamy do aktywnego udziału i zadawania pytań podczas webinaru. Chcemy, aby to spotkanie było dla Ciebie jak najbardziej wartościowe i interaktywne.
Jeśli w trakcie webinaru nie zdążymy omówić wszystkich zaplanowanych tematów, rozważymy organizację dogrywki, aby upewnić się, że każdy uczestnik otrzyma pełną wartość z naszego spotkania.
Jeśli nie zdążysz się zarejestrować na ten webinar z powodu ograniczonej liczby miejsc, nie martw się! Jeśli będzie duża liczba chętnych, rozważymy zorganizowanie kolejnego webinaru, aby dać wszystkim szansę udziału.